נדחה לכם האירוע? זה הזמן המושלם לתכנן אותו מחדש!

נרות בוואלי גן אירועים בשרון
החתונה נדחתה עקב הקורונה ? האירוע נדחה בלית ברירה? זה הזמן לעשות את הדברים טוב יותר. צוות וואלי, עומד כאן לרשותכם, לסייע במצב ובכל שנדרש כדי שתוכלו להפיק את האירוע המושלם ביותר שלכם.
אירועים בשרון

התפרצות וירוס קורונה בישראל ובכל העולם הביאה איתה השלכות מרחיקות לכת, כולל כמובן ביטול ודחייה של אירועים רבים בעקבות הוראות משרד הבריאות להימנע מאירועים מרובי משתתפים ובאופן כללי ההסגר שכל המדינה נכנסה אליו בעל כורחה. חשוב לנו להגיד לכם שאנחנו ב-VALLEY כאן איתכם ועבורכם כל הזמן, גם בימים קשים ולא ודאיים אלו של התפרצות וירוס קורונה.

אם גם לכם נדחה האירוע ואתם מתוסכלים ולא יודעים מה לעשות ומה יקרה מכאן, הגעתם בדיוק למקום הנכון ונפרט את המצב וניתן הצעות – למשל לנצל את הזמן שנוצר לכם כדי לתכנן שוב את האירוע שלכם, כך שיהיה מוכן ומושלם מכל בחינה כשסופסוף נוכל לחזור לקיים אירועים.

בתחילת כל משבר הקורונה, עוד התקיימו אירועים קטנים יותר ולא כולם נדחו אלא "רק" התכווצו, אך ככל שהמשבר התרחב והמצב הפך מורכב יותר, נאסר לקיים אירועים מכל סוג ובפועל המדינה כולה בסוג מסוים של הסגר, כאשר הרשויות מבקשות מאנשים להישאר בבתים למעט במקרים ספציפיים ולהימנע מכל סוג של התקהלות. מציאות חדשה ובלתי מוכרת לכל תחום האירועים. בהתאם לכך, נציין שהמידע המובא כאן נכון למועד כתיבתם, בימי סוף מרץ 2020 וכאשר יש חוסר ודאות גדול לגבי מועד סיום המשבר או הקלת המגבלות של ממשלת ישראל על אירועים ועל התושבים.

נצלו את זמן דחיית האירוע לתכנון מהודק יותר של האירוע שלכם

אין בכלל ספק שאם נדחה לכם אירוע בגלל כל משבר הקורונה, בין אם חתונה או אירוע פרטי אחר ובין אם אירוע עסקי, הדבר אינו נעים ברגע הראשון, מכל המובנים, אבל אתם לגמרי יכולים "להפוך את הלימון ללימונדה", כמו שאומרים במצבים כגון אלו, ולנצל את זמן דחיית האירוע שלכם כדי לתכנן אותו בצורה יותר מהודקת, קפדנית ואיכותית, אפילו לתכנן מרכיבים בו מחדש לאור השינויים.   

אילוץ דחיית האירוע שלכם מאפשר לכם לחקור יותר לעומק את כל מרכיבי האירוע שכבר תכננתם, לחשוב מחדש על איך אתם רוצים שהאירוע שלכם ייראה ולהדק אתת הקונספט ואת מכלול היבטי האירוע כך שיתאים יותר לחזון ולחלום שלכם. כך למשל הדחייה משמעותה עבור אירועים רבים שינוי בעונת השנה בה יתקיים בסופו של דבר האירוע, עובדה המצריכה שינויים שונים מבחינת שלבי ומרכיבי האירוע, סגנון, לבוש, ספקי שירותים, קולינריה וכן הלאה.

מסיבת חתונה בוואלי כפר סבא

אתם בהחלט מוזמנים להתייעץ עמנו  לגבי שינויים אפשריים והיבטים שונים של תכנון מחדש לאירוע שלכם. אמנם זו תקופה של חוסר ודאות וקושי כלכלי משמעותי עבור תעשיית האירועים כולה, אבל אנחנו בוואלי אירועים זמינים עבורכם לחלוטין ונשמח לסייע לכם בכל אשר נוכל בתכנון מחודש של האירוע שלכם ובהכנה האופטימאלית לימים שאחרי משבר קורונה, שנוכל לחזור לחגוג ולשמוח יחד שוב – בענק ובפאר כמו שרק ב-VALLEY יודעים!

ניצול הזמן לסגירת ספקים

אמנם קשה לראות זאת בתוך הכאוס וכאשר האירוע שלכם נדחה פתאום, ממש בשיא ההכנות וההתרגשות או אפילו ממש רגע לפני הכניסה לחופה, אבל יש במציאות המורכבת הזו גם הזדמנויות פוטנציאליות. לצד ניצול זמן דחיית האירוע לתכנון מחדש של האירוע, תוכלו להשתמש בזמן הדחייה שנכפה עליכם כדי להשיג דילים טובים מספקים שונים. כך למשל ימים אלו מאפשרים לכם להשיג מחירים טובים יותר מספקי שירותים כמו דיג'יי או צלמים, תוכלו להשיג מחירים נמוכים ואטרקטיביים יותר על שמלות כלה ותלבושות לאירוע, טבעות נישואין יכולות בהחלט להימכר אונליין במחירים זולים יותר מהשגרה וכך גם לגבי ספקי שירותים רבים אחרים.

סידור פרחים באולם חתונות וואלי

VALLEY אירועים תמיד כאן בשבילכם – הקורונה לא תעצור אותנו!

כמובן שגם אנחנו ב-VALLEY אירועים עצרנו את הכל ודחינו את כל האירועים שתוכננו במתחם בתקופה הקרובה ובהחלט נפגענו בצורה לא פשוטה מהמשבר הרחב הזה. אבל הקורונה לא תעצור אותנו ואנחנו סמוכים ובטוחים שנמשיך בהקדם האפשרי להפיק עבורכם אירועים חלומיים ויוקרתיים ולספק את מה שאנחנו הכי טובים בו – שמחה וחגיגה!

במתחם וואלי אירועים אנחנו רואים רחוק וכבר רואים את היום שאחרי משבר קורונה. זוגות רבים וחוגגים, מתקשרים לתכנן כבר את 2021 ואנחנו יחד עמם, עושים מה שאנו יודעים הכי טוב – לתכנן את האירוע הטוב יותר עד הפרט הקטן. אנחנו זמינים כל העת, איתכם ובשבילכם ונלווה אתכם עד לאירוע שלכם. בוואלי אירועים אנחנו מאפשרים לבעלי האירועים שלנו הורדת כמות המוזמנים שנקבעה מראש, בהתחייבות, אנחנו מאפשרים לכם העברה של האירוע לתאריכי קיץ, שינויים קולינריים בהתאם לעונת השנה ועוד מגוון שינויים והתאמות כך שכאשר ניתן יהיה לקיים שוב אירועים חלומיים כסדרם.

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עוד מהמגזין שלנו

וואלי אירועים

השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם