אירועים עסקיים

Business & Pleasure come together

נעים להכיר אתכם – אנחנו וואלי, מתחם כנסים ואירועים – הבחירה המושלמת לאירוע העסקי שלכם, ולא רק בגלל הלוקיישן. עם השראה עיצובית ומקצועית, ששאבנו היישר מעמק הסיליקון ומכנסים בינלאומיים ברמה הכי גבוהה, אנחנו יכולים להבטיח לכם ש-Valley הוא מתחם שלא נראה ולא פועל כמותו בארץ.

המתחם מתפרש על פני 17 דונמים של גן יפהפה, שבליבו אולם אירועים גדול ומרשים. אנחנו מזמינים אתכם לארגן אצלנו אירועים עסקיים של עד 2,000 איש, שיהיו הרבה יותר מ"סתם" עוד כנס מקצועי. תגלו שיש אצלנו המון אפשרויות להתאמה אישית של האירוע, שמעבר להיותו מקצועי, יהפוך גם לחוויה קולינרית.

הנה העסקים שכבר זכו לחגוג אצלנו בוואלי:

אירוע עסקי יוצא מן הכלל, בהתאמה אישית

מראה יוקרתי במיוחד, אווירה של חדשנות ותשתית טכנולוגית מהרמה הראשונה  – הם רק הבסיס. וואלי מתחם כנסים ואירועים, נבנה ותוכנן בצורה שמיועדת להפקה ולאירוח האירוע העסקי המושלם שלכם. מודולריות המתחם, השירות המסור וההקפדה על כל פרט ופרט, לא מותירים כל ספק בבחירתם של ארגונים מובילים במשק הישראלי לקיים מגוון כנסים ואירועים עסקיים ב- Valley.

חשבנו על הכל מראש, כדי שאתם תצאו מרוצים.

מבחינה טכנית ועבור כל תוכן וצורה של אירוע, וואלי מתחם כנסים ואירועים מאפשר חלוקה פנימית ייחודית של אולם האירועים הגדול לשלושה חלקים שונים. כל חלק ניתן להפרדה ולבידוד אקוסטי מוחלט, לצד רישות מלא של מערכת מסכים, תאורה והגברה חכמה ומשוכללת ביותר.

מבחינת מתן הערך לארגון שלכם ולמסר שאותו תרצו להעביר – צוות ההפקה שלנו ימתג את המתחם והאירוע כולו, בהתאם לכל בקשה וצורך, ברמת פרימיום מוחלטת ובתנאי אירוח מושלמים.

ב-Valley אירועים הגדרנו מחדש סטנדרט של איכות, הנאה ויוקרה לאירועים עסקיים. אנחנו מוכנים להעניק לכם ולאורחים שלכם חוויה שטרם פגשתם בארץ. כל שנותר לכם, הוא לבחור נכון.

אם הגעתם עד כאן, כבר עשיתם את הצעד הראשון בדרך לאירוע עסקי יוצא מן הכלל, ברמה הגבוהה ביותר של עיצוב, קולינריה, מערכות טכנולוגיות ותנאי אירוח – אירוע בוואלי מתחם כנסים ואירועים!

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
וואלי אירועים

השאירו פרטים ונחזור אליכם