אירועים עסקיים

Business & Pleasure come together

נעים מאוד, אנחנו וואלי מתחם כנסים ואירועים – הבחירה המושלמת לאירוע העסקי שלכם, ולא רק בגלל הלוקיישן. השראה עיצובית, מקצועית וטכנית מעמק הסיליקון ומכנסים בינלאומיים ברמה הגבוהה ביותר, הופכים את Valley למתחם שלא נראה ולא פועל כמותו בארץ.

על פני 2,000 מ"ר של גן יפהפה ומרשים, שבליבו אולם אירועים ענק ויחיד במינו, אנו מזמינים אתכם לארגן אירועים עסקיים של עד 2,000 איש, בתנאי אירוח מופלאים, הכוללים חוויה קולינרית חדשנית ומשובחת ושפע אדיר של פינוקים ואפשרויות בהתאמה אישית.

Previous
Next

התרשמו מהעסקים שכבר חגגו אצלנו בוואלי אירועים בלתי נשכחים.

אירוע עסקי יוצא מן הכלל, קוסטום מייד

לוק יוקרתי של מיצג אמנות, אווירה של חדשנות ותשתית טכנולוגית מהרמה הראשונה  – הם רק הבסיס. וואלי מתחם כנסים ואירועים, נבנה ותוכנן בצורה ייעודית להפקת ואירוח האירוע העסקי המושלם שלכם. מודולריות המתחם, השירות המסור וההקפדה על כל פרט ופרט, לא מותירים כל ספק בבחירתם של ארגונים מובילים במשק הישראלי לקיים מגוון כנסים ואירועים עסקיים ב- Valley.

סמכו עלינו, חשבנו על הכל מראש, במיוחד בשבילכם.

מבחינה טכנית ועבור כל תוכן וצורה של אירוע, וואלי מתחם כנסים ואירועים מאפשר חלוקה פנימית ייחודית של אולם האירועים הגדול, לשלושה חלקים שונים, הניתנים להפרדה ולבידוד אקוסטי מלא, לצד רישות מלא של מערכת מסכים, תאורה והגברה חכמה ומשוכללת ביותר. מבחינת מתן הערך הגבוה ביותר לארגון שלכם ולמסר אותו תבקשו להעביר – צוות ההפקה המקצועי שלנו ימתג את המתחם והאירוע כולו בהתאם לכל בקשה וצורך, ברמת פרימיום מוחלטת ובתנאי אירוח פנומנליים.

ב-Valley אירועים הגדרנו מחדש סטנדרט של איכות, הנאה ויוקרה לאירועים עסקיים. אנחנו מוכנים להעניק לכם ולאורחים שלכם חוויה שטרם פגשתם בארץ. כל שנותר לכם, הוא לבחור נכון.

אם הגעתם עד כאן, עשיתם כבר את הצעד הראשון בדרך לאירוע עסקי יוצאן מן הכלל, ברמה הגבוהה ביותר של עיצוב, קולינריה, מערכות טכנולוגיות ותנאי אירוח – אירוע בוואלי מתחם כנסים ואירועים!

מוזמנים לשתף:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

השאירו פרטים ונחזור אליכם